Hipid koolis

Neljapäeval, 14.jaanuaril, on Keila Koolis hipide teemapäev. Seda korraldavad kuus 8.klassi õpilast oma loovtööna.

IMG_1193

Kust tuli mõte, et teha hipide teemapäev? Eelmisel aastal oli karjääripäev, kus meil paluti mõelda üks üritus, mida sooviksime korraldata. Meil tuli kohe pähe stiilinädal, aga meil oleks sellega olnud liiga palju korraldamist. Sellepärast otsustasime stiilipäeva kasuks. Teema valisime 60ndad, sest 80ndaid on palju juba tehtud ja on palju võimalusi, kuidas riietuda.

Mis te arvate, kas paljud võtavad sellest osa? Me loodame!! Niipalju, kui me kuulnud oleme, siis mõned vanemad kui ka nooremad õpilased on nõus üritusest osa võtma ja isegi mõned õpetajad. Meile väga meeldiks, kui väga paljud võtaksid sellest osa.

Kui palju te teate hipidest? Nad on väga julged.Julgevad käituda ja riietuda nii, nagu nad ise tahavad. Nad ei ole kinni teiste arvamuses ja võtavad kõike vabalt.

Kas te ise olete hipid?Ei, ei, ei… Pigem vastupidi. Nad kannavad väga värvilisi riideid, aga me oleme oma riietusega tagasihoidlikumad ja me ei tegele selliste asjadega.

Milline on teie arvates üks tõeline hipi? Kindlasti on tal lohvakad ja värvilised riided. Kui ma mõtlen hipi peale, siis mul tuleb ette räbuldunud teksadega ja sassis juustega hipi. Käitumisstiil on hästi vaba, aga nende välimus on see, mis silma torkab.

Mis on teie ootused seoses teemapäevaga? Kindlasti ootame, et hästi paljud osaleksid ja neil oleks hea meel sellest osa võtta, sest siis oleks ka meil kui korraldajatel hea meel, et see läbi läks. Lahe oleks, kui teemapäev saaks iga-aastaseks traditsiooniks ja alati tuleks uus huvitav teema.

Eelmise õppeperioodi lõpus toimus jõulustiilikas. Mis te sellest arvasite? Väga lahe oli. Võtsime ka osa, aga Teedul läks meelest ära

Mis neljapäeval siis täpselt toimuma hakkab? Tulge kohale, siis näete!

Intervjuu: Carolin-Liis Tamm ja Janeli Kunnberg
Pilt: Janeli Kunnberg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s