Mida toob õppeaasta 2016/2017 esimene pool?

Tervist armas koolipere ja muud blogilugejad!

Alanud on uus õppeaasta. Kas sina oled juba kooliellu sisse elanud? Toome Teieni kooliaasta suurimad ja tähelepanuväärsemad sündmused.

Järgmise nädala reedel (23.09.2016) ootavad Teid ees meie kooli presidendi valimised. Valida saavad kõik 9. – 12. klassi õpilased. Rohkem infot saate nädala lõpus, nii et hoidke silmad-kõrvad lahti.

28.septembril võib meie koolis näha USA astronauti ja kuulata RAMi kontserdit(Eesti Rahvusmeeskoor).

Uue kuu esimesel reedel toimub õpetajate päev. Gümnasistid saavad proovida õpetajate ja muude tähtsate ninade rolli, samal ajal kui õpetajad naudivad kultuuriprogrammi.

Esimese klassi õpilastel algab “Nupukese” turniir 12. oktoober ja vanemad saavad oma teadmisi proovile panna 13. oktoobril mälumängu esimeses voorus.

Oktoobri kuu lõpus(19.10-21.10) on võimalik nautida kauaoodatud rebaste ristimist. Seda ootavad kindlasti enim just meie toredad abituriendid  🙂 Neljapäeva õhtul lahutavad meie meelt Vaba Lava esinejad, kelle hulgast leiab ka meie oma rebaseid. Vaba Lavale on oodatud esinema kõik huvilised. Tule tantsi, laula, räägi anekdooti või paista silma millegi muu erilisega, sest lava kuulub sel õhtul ainult Teile. Osalemise info tuleb peagi. Pange vaim valmis!

Peale ristimist saavad puhkust nii rebased kui ka ülejäänud koolipere – tuleb SÜGISVAHEAEG!!!

Kooli naastes ootavad meid kõiki ees erinevad spordivõistlused, luuletunnid ja etlejate konkurss.

Sügis on alati mardisantide aeg ja ka meie koolis on traditsioonina mardipäeva õnneloos. Vahetunnid on põnevalt sisustatud ja iga loos võidab. Tulge kindlasti uudistama!

21.11-26.11 “Keila haridus 325”. Nädala jooksul on õpilastele välja mõeldud erinevaid tegevusi ja 24.10 on pidulik aktus. Nii et olgu särgid, seelikud ning püksid triigitud ja viigitud!

Samuti saab teoks meie kooli vilistlaste kokkutulek(26.10.16). Toimub ühine koosviibimine, kus kohtab palju vanu sõpru. Koos nostalgitsetakse ühiste naljatempude üle ja nauditakse üksteise seltskonda. Meenutatakse “kauaigatsetud” õpetajaid. Kaasa aitavad ka praegused abituriendid.

Aasta üheks kõige olulisemaks sündmuseks meie kooliperes on 100% ROKIPIDU (09.12), mida korraldavad meie kooli abituriendid. Oodata on palju kärtsu ja mürtsu. Olge raudselt kohal ja tulge omadele kaasa elama!

Hakkame valmistuma jõuluajaks  🙂 Vahemikus 21.12-22.12 toimub kaks kontserti Keila Miikaeli kirikus. Samuti saab teoks traditsiooniline jõululõuna ühise kooliperena. Nüüd on aeg minna koju perele piparkooke küpsetama, sest käes on JÕULUVAHEAG! WOOPWOOP!!!

Loodame, et Teie olete sama elelvil nagu Meiegi, sest kui esimene poolaasta juba nii põnev on, siis ei jõua teist ju ära oodatagi. Teguderohke poolaasta ootab meid avatud kätega. Põnevad peod, üritused, kontserdid, teadmiste rohked mälumängud on valmis. Pange ka Teie end valmis!

Toimetas: Blogimeeskond  😛

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s