Tagasivise rebasterohkele Vaba lavale

Olete Te varem kuulnud sellisest üritusest nagu Vaba lava?  Kui te sellest ei tea, siis olete ilmselgelt elanud kivi all. See on õhtu täis humoorikaid etteasteid, lõbusaid õhtujuhte ja krutskeid täis publikut. Selles postituses anname lühiülevaate kõige värskematest talentidest.

Meie õhtujuhtide härra Trolla ja Teeääre meelestatus enne lavale minekut oli üllatavalt positiivne arvestades seda, et poisid astusid lavale alles teist korda. Publik on neile alati fantastilisena tundunud. See on ka üks põhjustest, miks nad oma vanale tööpostile naasesid. Suureks mõjutajaks oli ka Kai Kulbok. Tema oli see, kes tegi poistele mahlase ettepaneku.  Härra Trolla ja Teeäär nentisid, et nende eesmärk ei olnud kuivalt teksti maha lugeda, vaid improviseerida. Naljakas olukord tekkis siis, kui üks unustas prillid ette panna ning rahval tekkis kohe küsimus, et miks prillid puudu on. Olukord tuli kuidagi välja mängida ning nad said sellega väga hästi hakkama. Spontaanseid ja ootamatuid olukordi võib laval tihti ette tulla ja kõik ei pruugigi säärase pingega hakkama saada. Õnneks meie poisid tulid ülesandega suurepäraselt toime.

Ega seda esimest Vaba lava ei kutsuta ilma asjata rebasenirude eriks. Just nemad ning nende etteasted olid kõige meeldejäävamad. Rebasehakatised said oma lavaliste kunstiteostega ideaalselt hakkama. Usume, et kuningad jäid väga rahule. 😉 Värskelt ristitutele jääb kindlasti meelde see, kuidas terve lava oli nende päralt. Nad teenisid selle spotlight’i auga ära!

Lisaks 62. lennu rebastepiigade- ja poistele tegid ka etteasteid väikesed tüdrukud ja üllatusesinejad. Ei saa ka mainimata jätta Mait Mikkusaaret ja Hannes Saarde. Need on noormehed, kes on juba ammusest ajast meie südamesse pugenud. Duo kiitis Keila sõbralikku publikut. Samuti nentisid nad, et on alati valmis siia tagasi tulema.

Õhtujuhtide meeleolu oli peale show´d veel parem kui enne lavale minekut. Publik oli palju aktiivsem ja kaasaelavam, kui nad olid osanud oodata, mis on ainult positiivne. Nende arvates läks neil õhtujuhtimine paremini kui eelmisel aastal ja nad tundsid, et on vahepeal palju juurde õppinud. Väikeseid apsakaid juhtub sellistel üritustel ikka, aga suuremaid auke ei tekkinud ja kui ka midagi viltu läks, siis lõpuks mängiti kõik ilusti välja. Tähtis on see, et pealtvaatajad naudiksid etendust sajaga. Enne show’d oli korraldusega tehnilisi viperusi, aga kõik sai korda ja tuju oli laes. Esinejate seltskond oli nende arvates väga kirju ja omamoodi lahe. Meie õhtujuhid usuvad, et parimad ideed tulevad alati viimasel minutil. Nende meelest on kõige tähtsam muuta iga Vaba lava uuemaks ja paremaks. Muuta asi professionaalsemaks ja nauditavamaks.

Ootame juba kõik põnevusega järgnevaid Vaba lavasi, mis tulevad veel kirevamad ja elamusterohkemad.

WOOPWOOP 😛

Toimetasid: Marion Alexandra, Annabel ja Diandra

Intervjueeris: Marili

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s