Mida toob käesoleva õppeaasta teine pool?

Tere, armas koolipere!

Nüüd, kui jõulud on peetud ja uus aasta vastu võetud, on õige aeg tulevikku vaadata. Toome välja vahvamad sündmused, mis ootavad meid ees uuel poolaastal, nii et pangem huvitavam märkmikutesse kirja.

Aasta algab vaikselt – 20. jaanuaril vahetame tunniplaani ning tippsündmus võimlemispidu toimub 25.jaanuaril. Sellel kuul seisab tähtis otsus ees põhikooli- ja gümnaasiumilõpetajatel, kes peavad valima eksamiaine.

Veebruarikuu toob endaga Eestisse õpilasvahetuses osalevad Hollandi noored. Jälgige meie järgmisi postitusi, et nende tegemistest ning eelmiste aastate vahetustest rohkem teada saada. Sellel ajal, kui hollandlased Eestis seiklevad, teevad lõpetajad eesti keele proovieksamit. Nagu traditsiooniks on saanud, siis ka sel aastal tähistame 14.veebruaril sõbrapäeva. Täpsem informatsioon sellel päeval toimuvate lõbustuste kohta ilmub peagi. 17.veebruaril, kui osa õpilasi koos vene keele õpetajatega Peterburgi sõidab, tähistab ülejäänud kool Eesti Vabariigi 99.aastapäeva.

Sellega lõppeb ka III õppeperiood, nii et võtke viimast talvevaheajast 🙂

Koolielu kulgeb vaikselt kuni 10.märtsini, mil 61. lend astub üles moeshow’ga. Seda oleks patt mitte vaatama tulla! 13.märtsil algavad Keila Kooli klassidevahelised meistrivõistlused korvpallis. Emakeelepäeva tähistame 14.märtsil. 24.märtsil toimub gümnaasiumiõpilastele malevõistlus, kuhu on oodatud kõik nupukad noored. 31.märts saate nautida järjekordset Vaba lava. Kõik, kelles leidub mõni varjatud anne, tulge osalema või lihtsalt vaatama.

Aprilli esimene pool kulgeb suurema osa jaoks vaikselt, kuid koorilapsi ootavad ees laulupeo proovid ja Hollandi õpilasvahetuses osalejad lähevad oma välismaa sõpradele külla. 12.klass lõpetab tähelennu tutipeoga.

Järgmisena ootab meid ees nädalake puhkust, mille järel tuleb koolis käia veel vaid ühel õppeperioodil.

Aprillikuu jätkub 12. klassi jaoks töiselt – neil on vaja vastu seista riigieksamitele. Maikuus hakkavad eksamitega tegelema ka 8.-10. klasside õpilased. Enda sprindivõimet saate teistele tutvustada igaaastasel heategevuslikul teatejooksul. Kooliaasta lõpus saame nautida kevadkontserti.

Juunikuu alguses on õppekäikude päev, kus jäetakse vana kooliaastaga hüvasti. Eksamid sooritatud, saavad üheksandikud kätte põhikooli lõpudiplomi ning ka kahetistkümnendikud jätavad hüvasti Keila Kooliga. Nautides suvevaheaega, ärge unustage tulla vaatama põhikooli- ja gümnaasiumi lõpetajate aktuseid.

Sellega saab läbi 2016/2017 õppeaasta 🙂

Toimetasid: Greete Sass ja Marili Maasen

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s