Mis toimus moeshow Lovetvian lava taga?

Piilusin 61. lennu moeshow “Lovetvian” proovidesse. Ei jõudnud kahte sammugi astuda, kui juba peatasid mind papist kastid ja meisterdused, mille otsa koperdasin. Kõikjal oli näha tegusaid ja keskendunud nägusid, sest tööd oli sellel hetkel veel palju. Enamus kostüümidest valmistati ise ja nende kallal nähti suurt vaeva. Mõne riideesemega läks mitu-mitu tundi. Proovid toimusid iga päev õhtuni välja. Esinejate sõnul pidid nad proovide nimel mitmeid ohverdusi tegema. Mõni loobus paarist nädalast trennist ja teine tööl käimisest.


Esitust prooviti läbi isegi õpilasesinduse ruumis. Laval oli näha ka õpetajaid. Osalejate sõnul vajas show veel viimistlemist, aga üldiselt olid asjad juba valmisjärgus. Ülesanded olid jagatud enam-vähem võrdselt, kuigi oli märgata inimesi, kes asjast rohkem teadsid ja kontrolli omasid.


Õpilased saatsid suure tänu Kaile, kes neid igakülgselt abistas. Pisikesi lahkhelisid oli ikka, sest kõik inimesed on nii erinevad, aga koostöö ühtse lennuna oli üldiselt sujuv. Küsinud, mida sa show eel ootad või kardad, vastati, et hirmutav on kontsadel kõndimine ja pinget tekitab ka suur publik.


Oli vahva saada pilt sellest, mis toimub enne moeshow`d ja nüüd olles näinud pingutusi ka päris laval, jättis show hea tunde pikaks ajaks. See oli suurepärane. Soovime edu ka edaspidisteks tegemisteks.

Loo autor: Carolin Liis

Toimetajad: Carolin Liis ja Brita

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s