Blogi uued ja vanad liikmed

Uuel õppeaastal on blogimeeskonnaga liitunud palju uusi õpilasi. Selleks, et teil oleks meiega lähedasem tunne ja saaksite näod ning nimed kokku panna, otsustasime koostada iga tiimi liikme kohta lühitutvustuse. Just nagu eelmisel aastal, kuid see kord on jutukesel juures uued nüansid. Samuti valisime Keila Kooli Infokanalile uue blogibossi. Õppeaastal 2017/2018 on selleks Carolin Liis Tamm. Jõudu ja jaksu sulle blogimeeskonna poolt!

Nüüd aga saagem tuttavaks meiega! 🙂

IMG_2580

Hei! Minu nimi on Carolin Liis. Käin 11. klassis, julgeolekusuunas. Oma vabadel päevadel, mida ei ole just väga palju, meeldib mulle lihtsalt puhata ja oma mõtetes uidata. Aega väljaspool kooli sisustan päris tihedalt. Tegelen enamasti muusika ja tantsimisega. Minu veidruseks võib pidada näiteks seda, et keegi ei mõista, kuidas suudan 24 tunniga päevas nii palju teha. Arvatakse, et mind on kaks. Üks lahe spioonisari, mida vaataks uuesti, on “Quantico”.

IMG_2510

Minu nimi on Brita. Olen eesti keele ja kirjanduse õpetaja. Blogimeeskonnas on minu ülesandeks keeletoimetada tekste enne, kui need lugejani jõuavad. Kui parasjagu tööd ei tee, meeldib mulle väga teatris ja kinos käia. Et ennast tasakaalus hoida, naudin joogaga tegelemist. Üks parimaid viise vaba aja veetmiseks on kohtuda ja midagi koos teha nii lähedaste kui ka uute ja huvitavate inimestega. Inimsuhete toimimine on minu jaoks ikka paeluv olnud, mistõttu tunnen suurt huvi psühholoogiateemade vastu. Püüan oma teadmisi selles valdkonnas jõudu mööda täiendada erinevate inimestega suheldes, koolitustel käies ja raamatuid lugedes. Mida aeg edasi, seda rohkem tunnen, et minu kiiks on kerge irooniaga huumor, mida kõik ei mõista, aga selle-eest on lihtne mõistjate hulgast oma inimesi ära tunda. Naudin vabal ajal väga ajaloolise draamasarja “Koduigatsus” vaatamist ning ikka ja jälle võin lugeda Mihhail Bulgakovi teost “Meister ja Margarita”.

IMG_2525

Yeu! 😛 Nimeks on mul Diandra. Keila Koolis olen viimast aastat ehk käin 12. ettevõtlus klassis. Olin eelmisel aastal meie tiimi boss ja sellel aastal andsin teatepulga edasi endast nooremale Carolinile. Vabal ajal armastan sooja teki all koos teega sarju/filme vaadata või raamatuid lugeda. Ma armastan kuule ja tagasi loomi ning tätoveeringuid. Lisaks koolitundidele käin nii tihti kui võimalik tugiõpilasteringis TORE ja töötan poolekohaga H&M’is. Sõbrannad on öelnud, et suudan ükstapuha millise riietumisstiili, soengu etc välja kanda ja ma oletan, et see on positiivselt veider. Minu lemmikraamat on “Dorian Gray portree” ja lemmikfilm “Hacksaw Ridge”.

 

 

Hei! Ma olen Marleen, olen 16-aastane ja õpin 10.e klassis. Ma olen tohutult seiklejahingega, seega kui keegi mulle mõne julge plaani välja pakub, ei jää see kindlasti teostamata.Mulle meeldib oma vabal ajal magada, kokata ning kohati veedan ma päevad ja ööd „Grey anatoomiat“ või muid sarju vaadates. Ma ei tea, kas see nüüd päris veidrus on, aga mulle külla sattudes võib märgata seda, et mul on absoluutselt kogu aeg ruloo akna ees, kuigi päike ja päevavalgus selles mõttes meeldib mulle tohutult. Kui ma peaksin mõne raamatu uuesti läbi lugema, siis oleks see vast “Alaskat otsides”, mille autoriks on John Green, ning sarjdest arvatavasti “How I Met Your Mother”.

IMG_2706

Tsaukalauka! Minu nimi on Alice, olen 15 ja käin 9.a klassis. Vabal ajal tegelen ma tantsimisega, joonistamisega, arvutimängude mängimisega ja ka sarjade binge-vaatamine ei jää unustusse. Pean ennast inimöökulliks, sest mind saab tõonäolisemalt kätte kell kolm öösel kui kümme hommikul. Sari, mida ma võiksin uuesti vaadata veel sada korda, on „Viikingid“.

IMG_2604

Olen Carinee ja käin hetkel 9.c klassis. Väljaspool koolitunde olen tegelenud juba 7 aastat võistlustasemel ratsutamisega ning natuke ka lohesurfiga. Lisaks armastan tohutult veel pildistada, eriti loodust ja inimesi, hakkasin ka sellest aastast ennast selles valdkonnas veel täiendama erinevate kursuste ja koolitustega. Sari, mida uuesti vaataks, on kindlalt „Game of Thrones“. 🙂

IMG_2569

Tsauki-tsau, olen Carmen, 12.r klassi õpilane. Kooli kõrvalt töötan Coffee In’is baristana ning tegelen ohtralt vabatahtlikutööga, lisaks sellele meeldib mulle lugeda ning luulet kirjutada. Olen tohutu teatrifriik, sealjuures armastan olla ise nii laval kui ka publikus. Film, mida vaataksin alati meeleldi uuesti, on kas “Dead Poets Society” või “500 Days of Summer”. Lemmikraamatuks on mul hetkeseisuna Oscar Wilde´i “Dorian Gray portree”.

IMG_2559
Heihei! Olen Ceitlin, 18-aastane ning õpin 12. ettevõtluse klassis. Vabal ajal meeldib jooksmas käia, aga ka sõpradega looduses seigelda. Kuid üldiselt pärast koolitunde meeldib siiski kodus chillida ning endale head ja paremat kokata. Olen suur loomaarmastaja ja suur muusikakuulaja, seega kodus mängib mul alati raadio või kuulan mõnda head playlist´i. Sari, mida uuesti vaataksin, on kindlasti „Game of Thrones“ ja raamatusari, mida võiksin lugema jääda, on „The Mortal Instrument“ sari.

IMG_2550

Eloo! Mina olen Eliisabet, 15-aastane 9.b klassi õpilane. Vabal ajal meeldib mulle mängida videomänge , olla vabatahtlik ja tegeleda filmindusega. Alatasa küpsevad mu peas uued lühifilmi ideed. Väljaspool kooli tegelengi filminduse ja näitlemisega ja alustan sel aastal ka rahvatantsus. Minu suurimaks veidruseks võib pidada seda, et mõtlen alatasa asjad hullemaks kui need tegelikult on, ja pärast üllatun, et polnudki nii jube. Raamat, mida kindlasti loeksin uuesti on “After” („Pärast“) ja film, mida vaatan mitu korda üha uuesti ja uuesti, sest see on uskumatult hea, on kindlasti ’’Now you see me II’’.

 

IMG_2696

Eloo!! Olen 15-aastane Erle ning käin 9.a klassis. Vabal ajal hindan aega, millal saan oma sõpradega koos olla. Väljaspool kooli tegelen tantsimisega ja olen suur loomade fänn, eriti jumaldan kasse. Minu kiiks on see, et parandan teisi, kui keegi midagi grammatiliselt valesti ütleb. Kuna mulle meeldivad armastusfilmid, siis võiksin alati vaadata filmi „Ettepanek“.

IMG_2542

Hei! Olen 12.r klassi õpilane Greete. Kui mind koolis näha pole, olen kodus joonistamas, sõpradega väljas või hoopis tööl. Peale selle meeldib mulle võtta osa või aidata korraldada erinevaid üritusi. Lemmiksari on mul kindlasti “Breaking bad”.

IMG_2771

Minu nimi on Greete-Liis ja käin 10. ettevõtluse klassis. Vabal ajal meeldib mulle filme vaadata, sõpradega aega veeta ja mõnikord võib mind leida ka raamatut lugemas. Väljaspool koolitunde tegelen ma palju spordiga ning enamus ajast kulub mul tantsimisele ja sellega seonduvale. Mulle meeldib palju naerda, tihti naeran isegi liiga palju. Olen väga suur komöödiafilmide fänn ning võiksin kõiki filme, kus mängib Eddie Murphy, uuesti vaadata.

IMG_2815

Hei! Mina olen Helena Jõgi 10.e klassist. Pärast kooli käin ma linnas Nuku stuudios ja tantsimas. Hakkasin sel aastal ka laulmist õppima (need, kes mind tunnevad, ilmselt naeravad). Filmid on minu suur kirg. Vaatan hea meelega kõike, õudukatest multikateni. Minu veidruseks on see, et kannan pidevalt oma 5-aastase venna sokke. Lemmikraamat on mul “Poiss, keda kasvatati nagu koera”, kuid ma ei soovitaks seda raamatut kellelegi.

IMG_2688

Heihei! Minu nimi on Kathreen, olen 15-aastane ja käin 9.a klassis. Vabal ajal tegelen tantsimisega, vaatan hästi palju telekat ja olen lihtsalt aktiivne. Väljaspool koolitunde sisustan oma aja sõprade, trenni , söömise ning kõva häälega kodus laulmisega. Minu väikseks kiiksuks on see, et mulle ei meeldi, kui inimesed teevad vasaku käega patsu.
Lemmikfilmiks on mul “21 jump street”, mida võiksin korduvalt uuesti vaadata.

IMG_2834

Hei! Mina olen Kreete, käin 10.e klassis. Vabal ajal meeldib mulle kokata ja väljaspool tunde armastan kodus jäätist süüa või sõpradega midagi põnevat ette võtta. Väikseks veidruseks enda kohta peaksin seda, et kui ma söön pico-ballasid, siis ma koorin need ennem kaheks osaks. Sari, mida ma vaataksin iga kell uuesti, on “How I met your mother”.

IMG_2545

 Heihopsti! Nimeks on mul Kätlin, olen 18-aastane ning käin 12. ettevõtluse klassis. Kui ma ei ole koolis, võib mind leida Niitväljalt tallist, mis on olnud osa mu elust juba 11 aastat. Nädalavahetustel käin Solarises Juustukuningates tööl. Mulle meeldib lugeda raamatuid ning sarju vaadata. Olen väga suur küünlaarmastaja ning ülimalt jutukas. Ma ei suudaks elada ilma oma poolvääriskividest käevõrudeta. Filmid, mida võiksin lõpmatuseni vaadata, on “LOL” ja “Grease” ning raamatud, mille lugemisest ma ei väsi, on „Labürindijooksja“ sari.

IMG_2721

Heihei! Minu nimi on Marie-Mette, olen 15-aastane ja käin 9.b klassis. Vabal ajal meeldib mulle vaadata sarju ja filme, vahel ka lugeda. Käin muusikakoolis, kus õpin klaverit. Mängin ka trumme ja kitarri. Peale selle meeldib mulle väga reisida ja uusi kohti avastada. Uuesti vaataksin filme “Interstellar” ja “Lion”.

IMG_2659.jpg

Heipa! Mina olen 18-aastane Marili ja käin hetkel 12.r klassis. Mulle tohutult meeldib kunst igasuguses vormis ja ma ei lähe kuhugi ilma, et mul oleks sketchbook kaasas. Enda loomingulist poolt saan veel väljendada Tallinna Kunstikoolis, kus käin kooli kõrvalt juba 3. aastat. Ma naudin jalutuskäike metsas oma koeraga, eriti veel, kui on soe ja saab käia paljajalu. Film, mida ma alati vaataksin uuesti ja uuesti, on kindlasti “Requiem for a dream”.

 

IMG_2670

Hei! Olen Marion. Käin 12.r klassis ning olen 18-aastane. Koolivälisel ajal tegelen lugemise, filmide vaatamise, videomängude mängimise, joonistamise ja kõige muu kultuursega. Samuti meeldib mulle sport ning maailma avastamine. Mu veidrused on liigne otsekohesus ja võib olla see, et mul on alati popcorn´i isu. Film, mida vaataks alati uuesti, on „Heathers“.

IMG_2800

Ma olen Marleen Sähka ja õpin 10.e klassis. Tegelen paljude hobidega, nagu tantsimine, laulmine ja joonistamine, ja vabal ajal meeldib raamatuid lugeda. Ma loeksin uuesti “Punast kuningannat”. Mu veidrus on see, et ma ei suuda kaua aega olla ühe koha peal või tegeleda samade asjadega.

IMG_2594

Heihei! Olen Marilyn Chelsy ja käin 9.c klassis. Vabal ajal meeldib mulle pikkadel jalutuskäikudel käia, muusikat kuulata, tantsida, sõpradega aega veeta ja nii-öelda psühholoogi tööd teha (aidata sõpru nende muredega). Minu veidruseks on ilmselt see, kuidas ma naeran oma lähedaste juuresolekul. Film, mida kindlasti uuesti vaataksin, on “Peidetud Ilu” ja kõige lemmikumaks raamatuks on “Süü on tähtedel”.

IMG_2728

Minu nimi on Sten-Erik, olen 16 aastat vana ja käin 10. julgeolekuklassis. Väljaspool kooli võib mind leida rula pealt, kaamera tagant või noorpäästja särgis toimetamas. Minu üheks veidruseks võib pidada vajadust kogu aeg uusi jalanõusid osta. Lemmikraamatu- ja -filmisarjaks on mul kindlast “Troonide mäng”.

 

Toimetajad: Britta Rikkolas ja Diandra Valk
Pildid: Marleen Kose
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s