Uus õppeasta, uued õpetajad!

Igal algaval kooliaastal tuleb kooli lisaks uutele õpilastele ka uusi õpetajaid. Meie tahtsime nendega lähemalt tuttavaks saada ning küsitlesime nelja õpetajat.

 

Madis Loorents, matemaatikaõpetajaPildiotsingu madis loorents tulemus

Madis Loorents töötas enne Keila Kooli tulekut Tallinna Arte Gümnaasiumis. Küsimusele, et miks just Keila Kool tema uueks töökohaks sai, vastas Loorents, et miks mitte. Suhelda meeldib talle kõigi õpetajatega ning statistikat ta ei pea. Lemmikmagustoiduks on matemaatikaõpetajale ikka õpilaste veri, kuid nali kõrvale jättes, mekib mannavaht Loorentsi meelest ikka kõige paremini. Kui ta saaks oma juuksed ükskõik mis värvi värvida, oleks selleks värviks oranž. „Oranži oleks huvitav proovida,“ ütles Loorents.

 

Geithy Plakk, informaatikaõpetajaKasutaja Geithy Plakk foto.

Informaatika õpetaja Geithy kandideeris pärast ülikooli erinevatesse kohtadesse ning lõpuks osutus valituks Keila Kool. Tal tekkis kohe tunne, et ta saab just Keila Koolis olla tema ise ning tal on hea meel, et leidis endale oma erialase töö. Kuna ta ei kuulu kuskile õppetooli, siis põhiliselt toimetab ta üksi. Põhiliselt suhtleb ta IT-mehe Alariga ja oma mentori Ahtiga ning ka uute õpetajatega. Geithyle meeldivad maiuspalad, erinevad koogid ja jäätis. Kui ta saaks värvida juukseid ükskõik mis värvi, siis tahaks ta kindlasti tagasi enda loomulikku juuksevärvi.

 

Kristiin Valdre, looduõpetuseõpetaja

 

Kristiin Valdre annab loodusõpetust 5.,6. ja 7 klassidele ning geograafiat 11.h- ja 11.a klassile. Enne Keila Kooli tööle asumist tegutses ta Türi Põhikoolis. Sellel aastal otsustas ta meie kooli õpetama tulla, kuna see on suurim kool ning tema jaoks väljakutse. Samuti on kool õpetaja elukohale lähedal. Hästi saab Kristiin läbi loodusaineteõpetajatega. Peale selle on uus füüsikaõpetaja Merit Kristiini kursakaaslane. Õpetajale meeldivad kõik magustoidud, milles on šokolaad, eriti naudib ta tumedat šokolaadi. Kui küsisin tema käest, mis värvi ta sooviks enda juukseid värvida, siis vastas ta, et pole kunagi seda teinud. Ta on terve elu kartulikoorekarva olnud. Kuid lõpuks ütles ta, et ratsionaalsem värvivalik oleks kastanipruun ja midagi eriskummalist utoopiline sinine.

 

Jaanika Regi, eesti keele õpetaja

Õpetaja Jaanika Regi tuli Keila Kooli töötama, sest oli kuulnud Keila Koolist nii mõndagi positiivset ja ka mõned vanad sõbrad töötasid siin ees. Enne seda oli ta töötanud välismaalastega ning ikka veel töötab ta Eesti Keele Instituudis ja tegutseb vabakutselise fotograafina. Jaanikale meeldib Keila koolis väga ja enamasti suhtlebki ta just eesti keele õpetajatega, sest nad puutuvad igapäevaselt palju kokku. Jaanika lemmikmagustoiduks võib pidada huvitava nimega puuvilja hurmaa. Kui küsida Jaanikalt, mis värvi ta oma juuksed värviks, vastab õpetaja: „Mis värvi ma neid juba värvinud ei oleks.“ Õpetaja juuksed on jõudnud olla mitut värvi, alustades rohelisest lõpetades lillaga.

 

Toimetasid: Kätlin ja Brita

Intervjueerisid: Helena, Eliisabet, Greete ja Alice

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s