Toronto Väntors vallutas väljakud ehk Tähtede mängu järelkaja

 

F571A471-359D-43D5-81A5-23082A0501B5Eelmisel nädalal sai näha Keila Kooli käbedamaid ja paremaid noori klassidevahelistel korvpallivõistlustel. Osalesid 4. kuni 12. klassi õpilased.

Neist parimad meeskonnad valiti 22.märtsil toimunud Tähtede mängule. Vastamisi läksid Valged ja Sinised võistkonnad. Igast võistkonnast valiti parim mängija.

Mängu kommenteerisid Carlos Kuiv ja Mart Maide. Mõnusa vaheldusena sai näha ka tantsutüdrukuid.

Esimesena võistlesid omavahel 5.e ehk TACO BELL ja 4.f ehk 360 LAMBAD. Žürii valis parimateks mängijateks Kermo Sepiku ja Markus Robin Avarsalu.

Järgmisest vanuseastmest läksid vastamisi 7.e/f ja 6.a. Ühe võistkonna nimi oli Meribeli orjad, teisel aga Lengi orjad. Ei tea, mis neil nende orjadega on. Silmapaistvamad mängijad selles vanusegrupis olid Christopher Lenk ja Erik Makke.

Järgmisena tulid platsile palli viskama 8.a Magic Mike ning 9.a Mürakarud. Väga hästi mängisid Marcus Lenk ja Kristen Kasemets, kes tegelikult Keila Korvpallikoolis juba aastaid treeninud on.

Kõige oodatuma osana tulid korve vallutama meie kooli õpetajad ja töötajad Mahlapressid: Tauno, Tarmo, Rauno, Mait, Mikk, Madis ja Dinibek. Nende vastu astusid skoor silme ees Toronto Väntors ehk 11.r klass, kust parimaks valiti Roland Liiva. Võistlus oli pingeline ja kõik osalejad andsid endast parima, et just nende meeskond võidaks. Mängu panid pika puuga kinni üheteistkümnendikud.

Loodame järgmisel aastal näha veelgi nobedamaid korvapalliässasid, kirglikke korvpallihuvisi ning särasilmset mänguhimu.

 

Toimetasid: Carolin Liis Tamm, Marleen Kose ning Brita Rikkolas

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s