Mida toob aasta 2019?

Hiina sodiaagi järgi hakkab 2019. aastat alates 5. veebruarist juhtima Kollane Siga. Kas uus aasta tuleb parem või halvem kui 2018? Loe, mida see Sinu tähemärgile toob!

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Aasta on suurepärane enesetäiendusteks ja õpinguteks. Võite astuda konflikti, mida hiljem kahetsete või võtta kaalutlemata riske, millest tuleb hiljem aru anda. Tervise eest hoolitsete varasemast rohkem.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Teid ootab ees mitmekesine aasta. Olete kohusetruu ning peate kinni tähtaegadest ja lubadustest. Asjad, mida ootate, võivad nii juhtuda kui mitte. Tervis on hea.

Kaksikud(21. mai – 21. juuni)

Olete julge ja proaktiivne. Aasta tuleb sündmuste- ja võimalusterohke. Ettetulevaid tülisid oskate sujuvalt lahendada ning sama lugu on ka õpingutega. Tervis on igati hea.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Uuel aastal võivad Vähkide elus toimuda elumuutvad sündmused. Õpingutega võib tekkida probleeme, kuid suhetega peaks kõik hästi minema. Tervis on üldiselt korras.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvid on uuel aastal karismaatilised ja enesekindlad, kuid kerge ei saa olema. Õppimise ja suhetega võib tekkida probleeme ning ka tervis on veidi muutlik.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsi tähemärgile on uus aasta täis üllatusi: nii halbu, meeldivaid kui ka ebameeldivaid. Õpingute tulemused on üllatavad. Suhete ning tervisega läheb sel aastal hästi.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Tulevane aasta on vägagi tasakaalus: on plusse ja miinuseid. Probleeme võib tekkida suhete ja õpingutega. Tervise üle ei tohiks kurta.

Skorpion (24. oktoober – 21. november)

Tulevane aasta on emotsionaalne: langetate paljud otsused emotsioonipõhiselt. Õpingud peaksid hästi minema, kuid tulemused ei pruugi olla nii head kui varasematel aastatel. Suhetega läheb üllatavalt hästi ning tervis peab vastu kõigele.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburitel tuleb fantastiline aasta: ees ootavad suured võimalused ja muudatused. Õpingute ja suhetega võib tekkida probleeme, kuid nende pärast ei tasu muretseda. Tervis on suurepärane.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Uus aasta tuleb parem kui eelmine. Olete aktiivne ja avatud uutele lahendustele. Õpingute ning suhetega läheb hästi. Hakkate rohkem spordiga tegelema.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Aasta tuleb tavapärane: teie elus ei toimu suuri muudatusi. Suhted, õpingud ja tervis on stabiilsed. Võib ette tulla nii väikseid apsakaid kui ka häid hetki.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Tulevane aasta pakub lõõgastumist ning on täis muudatusi ja pakkumisi. Keskendute õpingutele ja suhetele. Tervis võib valmistada probleeme.

Morris Vaide, 12.r


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s