Miks MITTE sõbrapäeva tähtistada? Kuidas seda veeta üksinda?

Miks MITTE sõbrapäeva tähistada?

Sõbrapäeva juured pärinevad kristlikust pidupäevast, mil austati Püha Valentinust. Tänapäeval on valentinipäev sootuks midagi muud. Püha Valentinusest ei ole enam haisugi ning terve päev pühendatakse sõprusele ja romantilistele suhetele.

Aga miks mitte sõbrapäeva tähistada? Esimene põhjus, mis pärast seda küsimust küsides tekib, on raha kulutamine. Kõik roosinupud, maiustused ja muud kallimad kingid võivad kokkuvõtteks olla päris suur kulu. Reede hommikul pangakontot vaadates võib vastu vahtida väga armetu number või naeratab üldse null. Lisaks on tarvis neid ka ostma minna.

Meil kõigil on 365 päeva aastas, et hinnata oma sõprade olemasolu, kinkida häid emotsioone ning armastada neid. Selleks ei peaks olema üks päev aastast, mil need lihtsad tegevused lihtsalt meelde tuletatakse. Osa inimesi peab sõbrapäeva tähistamist täiesti ebavajalikuks, just seetõttu, et selle päevaga kaasnev suur rõõm ja tolerants võivad olla tihtipeale võltsid. Märgake üksteist!

Kuidas veeta sõbrapäeva üksi?

On ainult kahte tüüpi inimesi, kellega sõbrapäev veeta – armunud paarikesed või anti-valentiners.

Sõbrapäeva on võimalik edukalt tähistada täiesti üksi, ilma sõbrapäevale suurema tähelepanu pööramiseta, ning jätkata lihtsalt oma igapäeva toimingutega.

Kõige olulisem on olla iseenda sõber. Teistele kingituste tegemise asemel uputa end kinkidega. NB! Šhoppahoolikutel tuleb silma peal hoida.

Kurvad armastusfilmid peida aga heaga ära! Nende asemel pane käima Netflixist oma lemmiksari või -film ning poe julgelt pehme tekki sisse toidupoolisega.

Kui sa aga kodus olla ei suuda ja tikud ikka rohkem välja, siis vii end kohtingule ja luba endale midagi. Date iseendaga on poole odavam kui kaaslasega välja minnes.

Seega, kui sind painas mure, et sõbrapäev tuleb see aasta üksinduses veeta, siis ära muretse. Üksi olemine ei pea tähendama tingimata üksindust ning ka enda seltsis on võimalik üks tore päev mööda saata! Õnn naeratab kõigile ühel hetkel!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s