Miks MITTE sõbrapäeva tähtistada? Kuidas seda veeta üksinda?

Miks MITTE sõbrapäeva tähistada? Sõbrapäeva juured pärinevad kristlikust pidupäevast, mil austati Püha Valentinust. Tänapäeval on valentinipäev sootuks midagi muud. Püha Valentinusest ei ole enam haisugi ning terve päev pühendatakse sõprusele ja romantilistele suhetele. Aga miks mitte sõbrapäeva tähistada? Esimene põhjus, mis pärast seda küsimust küsides tekib, on raha kulutamine. Kõik roosinupud, maiustused ja muud kallimad … More Miks MITTE sõbrapäeva tähtistada? Kuidas seda veeta üksinda?

Sõbrapäeva eri: kuidas kirjutada hea luuletus, foldida, et teine ei tunnneks end halvasti, leida elu armastus.

Käes on sõbrapäev. Selle raames panime kokku erinevad nipid. … More Sõbrapäeva eri: kuidas kirjutada hea luuletus, foldida, et teine ei tunnneks end halvasti, leida elu armastus.

Mida toob aasta 2019?

Hiina sodiaagi järgi hakkab 2019. aastat alates 5. veebruarist juhtima Kollane Siga. Kas uus aasta tuleb parem või halvem kui 2018? Loe, mida see Sinu tähemärgile toob! Jäär (21. märts – 19. aprill) Aasta on suurepärane enesetäiendusteks ja õpinguteks. Võite astuda konflikti, mida hiljem kahetsete või võtta kaalutlemata riske, millest tuleb hiljem aru anda. Tervise … More Mida toob aasta 2019?

Keila hariduse 327. aastapäev. Kuidas sattus meie kooli tööle raamatukogu juhataja Helve Rehepapp?

Eile, 2018. aasta 27. novembril, täitus Keila haridusel 327. aastaring. Pidupäeva puhul toimusid koolis traditsioonilised aktused ning kooliperele pakuti kringlit. … More Keila hariduse 327. aastapäev. Kuidas sattus meie kooli tööle raamatukogu juhataja Helve Rehepapp?